Jiřina

„Máte v hlavě otazníky? Jiřina má na to triky“

Ing. Bc. Petra Michaličková

Individuální a skupinové konzultace, koučování, kariérové poradenství

Poradenské sezení člověku nabízí možnost promyslet si, jaké důsledky pro něj má jeho způsob žití života a rozvážit si alternativy, jak by ho bylo možné žít v budoucnosti. Poradenství je proces, který ukazuje zájem, dává naději, dodává odvahy, nabízí vyjasnění a umožňuje aktivaci. (R. Vance Peavy)

Většina lidí prožívá současnou krizi v domnění, že se dívají z okna a přitom se celou dobu dívají do zrcadla. Jste spokojeni s tím, co vidíte v zrcadle?

Jste na životní křižovatce, profesní či osobní a nevíte kudy se vydat dál?

Individuální i skupinové konzultace mohou probíhat standardním způsobem v místnosti, nebo venku formou koučovacích procházek či treků – jedno i vícedenních, nebo je možné zvolit i jiný druh aktivity, golf, kajak, brusle, kolo, nebo běžky, podle vašich preferencí. Budeme vypisovat termíny na víkendové skupinové treky. Pohyb uvolňuje, pobyt venku inspiruje, čistí hlavu a pomáhá třídit myšlenky. Pohyb je energie, cesta vpřed. V případě zájmu jsou možné i on-line konzultace. 

Neexistuje žádný návod na to, jak být šťastný, není žádná příručka na život.  Je jen jediné místo, kde se můžete dozvědět kam jít a jak být spokojený, a to najdete sami v sobě. 

Každý máme svoji cestu, mým cílem je pomoci vám nalézt tu vaši vlastní. Cesta se může v průběhu života měnit, jsou okamžiky, kdy cesta, která nám doposud vyhovovala, už pro nás není ta pravá, vytrácí se radost ze života a my máme pocit, že potřebujeme změnu.

Konzultace trvá obvykle 60  až 90 min. Úvodní konzultace (30min.) je zdarma.

Reference: „Mockrát Vám za všechno děkuji. Pomohla jste mi otevřít oči a otevřít sebe. Myslím, že i díky tomu jsem konečně dokázala na nedávnou nepříjemnou nabídku říci NE. Myslím, že bez Vás a rozebrání mé osoby bych to nedokázala. Díky za to. Velmi mi to pomohlo. Přeji mnoho dalších spokojených klientů. R.C.“

Milá Petro, dokážete se nacítit na vlnu spoluhráče a správně postrčit kupředu. Jste jako sluníčko. Vždy dobře naladěná a se spoustou dalších a dalších nápadů, že to jeden ani nestíhá pobrat, ale já jsem za ně neskutečně vděčná. J.B.“

„Přišla jsem za Petrou s tím, že hledám práci a našla jsem smysl života. Ať už Petru oslovíte s čímkoliv, vždycky si něco odnesete. M.D.“

 Výuka jazyků (AJ, NJ), překlady tlumočení

Jste věční začátečníci? Individuální nebo skupinová výuka němčiny a angličtiny může probíhat standardní formou v učebně, nebo kombinací s dynamickou formou – procházka, trek, sport, kulturní akce, návštěva muzeí, apod. Eventuelně také on-line formou. 

Překlady a tlumočení, obchodní jednání, korespondence včetně výjezdů do zahraničí.

Reference: „Chtěl bych vyjádřit poděkování paní Petře Michaličkové za její profesionální tlumočení na školení, které jsem absolvoval v loňském roce v Německu. Jelikož se školení týkalo oboru stavebnictví, bylo nutné najít člověka s perfektní technickou němčinou. Zároveň mně hodně pomohlo, že paní Michaličková má i obrovské zkušenosti a přehled v podnikatelské sféře. Ještě jednou děkuji a těším se na další spolupráci!“ – Stanislav Martínek, ARTUR KLEIN s.r.o.osobní

20211101_130632
20190105_181152
20180402_152943
20200412_171348
20211117_002835
20211231_142125